Leo DiCaprio a Victoria Lamas

Leo DiCaprio a Victoria Lamas Profimedia.cz

Potřetí během jediného týdne spolu: DiCaprio se schází s mladinkou dcerou Odpadlíka stále častěji

Podle zahraničních médií je to možná mezi Leonardem DiCapriem (48) a začínající herečkou Victorií Lamas vážnější, než se mohlo zdát. Oscarový herec se s o čtvrtstoletí mladší kráskou sešel potřetí během jediného týdne.

Leo a Victoria společně navštěvují restaurace a noční bary v Hollywoodu. Leo se obvykle maskuje černou rouškou a kšiltovkou. Zároveň se snaží podniky opouštět každý zvlášť, aby společně náhodou nefigurovali na jedné fotografii. Přesto už některá média mají jasno, že se rýsuje nová láska a připojují titulky, kde se ptají, zda by si Victoriin otec Lorenzo Lamas, známý především jako seriálový Odpadlík, přál Lea za zetě...

Lea DiCapria načapali s dcerou Odpadlíka Lamase. Mladinká herečka se narodila dva roky po natočení Titaniku!

DiCapria přeci jen nepředchází úplně ideální pověst. Poté, co se letos po téměř pěti letech rozešel s Camilou Morrone krátce po jejích narozeninách, začalo se hovořit o jeho inklinování k mladinkým partnerkám, kterým je zásadně pod pětadvacet. Victoria by si tak podle tohoto nepsaného pravidla mohla hollywoodského svůdníka užívat ještě bezmála šestnáct měsíců. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků