Agáta s partnerem Jaromírem Soukupem

Agáta s partnerem Jaromírem Soukupem Foto: Se souhlasem A. Hanychové

Agáta po smrti milované babičky utekla z Čech! Bolest léčí na horách

Agáta Hanychová (37) se těžko vzpamatovává ze smrti své babičky Olgy. Ta zemřela předevčírem ve věku 98 let. Měly k sobě velmi blízko. U babičky jako malá holka trávila hodně času, když byla její maminka pracovně vytíženou herečkou. Agáta nedokáže zastavit slzy. Tak těžké je pro ni se loučit s jednou z nejbližších osob v jejím životě.

Její partner Jaromír Soukup (53) se ukázal jako obrovská opora. Sbalil Agátu i její děti a odvezl je pryč z domova, kde to influencerce tolik připomíná její milovanou babičku. Všechny vzal do Alp. "Mám nejlepšího muže. Naložil celou partu a veze nás pryč," okomentovala včerejší večerní odjezd z Čech Agáta.

Tohle bude strašně těžký. Agáta Hanychová truchlí nad odchodem milované babičky (✝98), utěšuje ji i Dagmar Havlová

Olga Žilková jen dva týdny před svojí smrtí ještě přijala pozvání do Agátina pořadu Holčičky. Influencerka má navždy vzpomínku, ze které mrazí. Babička Olga o ní v pořadu krásně mluvila.

"Vždy se vedeš myšlenkou, že bys nikdy nedělala někomu křivotu, ty bys nikoho nepodrazila, i když máš jistě konkurentky, a vždycky bych řekla, že ty máš takový vzorný charakter, to jsem si u tebe vždy cenila,“ řekla paní Olga. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků