Po operaci, kterou prošla v létě, je Linda Finková v plné síle. Super.cz

Doma seká dříví a tahá kýble s vodou. Geňova ex si v létě uhnala kýlu, ale po operaci je zpět ve formě

Pokud si myslíte, že když Linda Finková (54) zrovna nehraje ani nezpívá, že nic nedělá, jste na omylu. Na svém baráčku pracuje o sto šest, a to se jí v létě stalo osudným.

Celý život tahám těžký věci, jsem prostě dříč. Nevím, zdali pracovně, ale doma tahám těžký věci, sekám dříví, tahám kýble s vodou, já se ničeho nebojím. No tak jsem si založila na kýlu, ale je to v pohodičce. Je to jednodenní chirurgie, přijdeš tam ráno, přespíš do druhého dne a jdeš domů. Hotovo, vyřízeno,“ svěřila se optimisticky Super.cz.

Zpěvačka a koučka z Tváře musela kvůli bolestem na operaci: Na rekonvalescenci si nechala jen pár dní

Po pár dnech tak zpěvačka byla opět v plné síle a dnes byste na ní žádný zákrok nepoznali. Aktuálně září v muzikálu Okno mé lásky. Toto představení miluje. „To jsou senzační písníčky, mám tam super roli a velmi ráda zpívám Jedeme dál. Je to fajn, ten muzikál je super pecka. Stalo se mi, že mi u nás v hospodě přišla flaška Prosecca, že jsem lidem tento muzikál doporučila,“ řekla Linda během rozhovoru, který jsme pořídili během natáčení Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka.

Takhle sexy ji neznáme: Pěvecká koučka z Tváře a ex Richarda Genzera předvedla v průhledném modelu podprsenku

Linda by jinak mohla být vzorem pro každý rozvádějící se pár s dětmi. Se svým bývalým manželem Richardem Genzerem (56) vychází skvěle, a dokonce se svým přítelem nemají problém ho zvát na Vánoce. „Většinou jsou děti u mě, ale třeba loni tam Geňa byl s námi na Štědrý den, nebráním se ničemu. Kdyby děti řekly, že chtějí být s Geňou, tak jim v tom nebudu bránit,“ dodala Linda Finková, kterou můžete také vidět v zájezdových představeních Trojhlavá saň nebo Sirény na cestách. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků