Robert Urban

Robert Urban Michaela Feuereislová

Fešák ze seriálu ZOO patří mezi nejkrásnější herce u nás. Nápor fanynek ovšem nevnímá

Herec Robert Urban (36) okouzlil tisíce fanynek a díky seriálu ZOO získal neuvěřitelnou popularitu. On sám ale žádnou zásadní změnu nevnímá a jako nejkrásnější herec si nepřipadá.

"A to se opravdu děje? Kdo o tom rozhoduje?" směje se a dodává: "Já mám pocit, že je to tak subjektivní, že se tohle snad ani nedá brát vážně. Ne, opravdu, já jsem hrozně rád za všechny fanoušky a fanynky, ať už ze ZOO nebo z divadla, a v tomto ohledu jsem se mohl setkat jen s těmi nejvíce pozitivními reakcemi a jsem za to rád," svěřil se Super.cz.

Poznáte roztomilého chlapečka na fotce? Dnes je z něho populární seriálový herec, který je idolem žen a dívek

Zkušenosti má s fanoušky i negativní, ovšem vše vnímá tak, že to k jeho profesi patří. "Dříve když jsem hrál třeba zápornou postavu v seriálu, tak se mi stalo, že po mě někdo pokřiknul na ulici, ale to zkrátka k naší profesi patří. Pokud naše práce v divácích něco vyvolává a oslovuje je, tak jsem za to nesmírně vděčný," říká pohledný herec.

Nápor fanynek ale v podstatě nepociťuje, a tak ani ve vztazích mu jeho profese nepřekáží. "Nějaký nápor fanynek jsem ale nikdy nijak zvlášť nezkoumal. Když přijde někdo s prosbou třeba o fotku, tak to vždy velice rád udělám. Mám vždy radost, když vidím, že práce, kterou dělám, někoho zajímá," míní Robert Urban.

Slušelo by jim to spolu? Krasavec ze Zoo Robert Urban se vyznal z platonické lásky. Do které kolegyně byl zamilovaný?

Během charitativní akce, kde jsme herce potkali, si vzpomněl i na svoje dětství a prozradil, že dobré srdce měl už odmala. "Když jsem ještě v mladších letech žil v Ostravě a byl součástí pěveckého sboru, tak jsme v období Vánoc chodili zpívat lidem do domova seniorů. Dnešek mi tuto vzpomínku i na vlastní dětství, a to, jak jsme se snažili takto zpříjemnit vánoční svátky seniorům, připomněl." 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků