Nikola Ďuricová odjela na svátky domů na Slovensko. Super.cz

Muzikálová kráska jela na svátky za sněhem domů na Slovensko: V Praze po zrušené svatbě stále toho pravého nenašla

V Praze nenašla nikoho, s kým by chtěla trávit Vánoce, takže odjela domů za rodinou na Slovensko. Muzikálová kráska Nikola Ďuricová (27) věřila, že tam na rozdíl od české metropole bude i sníh, bez kterého jsou pro ni svátky trochu ochuzené. "Bydlíme ve vyšší nadmořské výšce, tak tam snad vydržel," doufala.

Nikolu jsme potkali na zahájení zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně, kde si zasněžené svahy užívala. Byla tam v zimě poprvé, doposud jezdila jenom do Tater. Hodně řešila, jak se má do českého Aspenu obléknout. "Módu mám ráda, snažím se sledovat trendy i to, jak se oblékají lidi kolem mě, známé osobnosti i módní návrháře," svěřila.

Už rok a půl je bez lásky: Po zrušené svatbě nemůže krásná zpěvačka najít toho pravého

Už se ale těšila na svátky domů. "Je pravda, že už Vánoce nejsou tak zasněžené a bílé, jako když jsem byla malá. Ale u nás sníh většinou máme, tak doufám, že to vyjde i letos," věřila.

Pobavili jsme se i o předsevzetích. "Tedy já jim říkám cíle, dávám si jak pracovní, tak osobnostní, anebo v rámci kondice. Píšu si je do diáře a pak se mi připomínají i během roku, kdy sleduji, co se mi podařilo dodržet, a kde do toho musím naopak ještě pořádně šlápnout," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků