Marek Dědík s rodinkou

Marek Dědík s rodinkou Foto: Dream Makers

Reklama na rodinné štěstí. Dědík ze StarDance se pochlubil roztomilými vánočními fotkami s manželkou a dětmi

Třikrát stříbrný tanečník ze StarDance Marek Dědík (39) si letos díky pauze v populární taneční show užíval prosinec v rodinném kruhu. A dopřál si po letech zasloužený relax. Nejprve začátkem prosince odletěli s rodinkou za teplem do exotiky, aby pak po návratu zapózovali na roztomilých vánočních fotkách.

Dědíkovi synové Bertram Josef (5) a Dorian Marek (2,5) rostou jako z vody a jsou to roztomilí klučinové.

Loni válel ve StarDance po boku farářky. A dnes? Marek Dědík se rozdováděl ve vtipném vánočním videu

„Z nových vánočních fotek jsme nadšeni, opět se povedly. Ještě předtím jsme byli na dovolené v teple, návrat byl ale trochu horší, přece jen to byl teplotní šok,“ řekl Super.cz Dědík.

Poslední týden před Vánocemi strávili ve Špindlerově Mlýně. „Užívali jsme si s přáteli a jejich dětmi na sněhu. Bertík stál poprvé na lyžích, byl v lyžařské školičce a moc se mu to líbilo,“ chválil staršího syna Dědík.

Konečně zase spolu: Stříbrný pár ze StarDance Marek Dědík a farářka Kopecká to opět roztočili na parketu

A teď čeká rodinku vánoční klasika. „Hned po návratu z hor jsme kupovali vánoční stromek, který jsme už i nazdobili. S kluky jsem také kupoval kapra, kterého ale nebudeme mít na štědrovečerní večeři, ale dopoledne na Štědrý den jej půjdeme pustit zpátky do řeky,“ prozradil oblíbený tanečník, který to na druhé místo ve StarDance dotáhl po boku Martiny Viktorie Kopecké, Pavly Tomicové i Jitky Schneiderové. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků