Olga Lounová je měsíc po porodu opět jako proutek Super.cz

Měsíc po porodu vypadá Olga Lounová skvěle: Zmrazená vajíčka si nechala, kdyby to přirozeně znovu nešlo

Je to měsíc, co přivedla na svět svoji prvorozenou dceru Arianne, a vypadá skvěle. Zpěvačka Olga Lounová (42) už sama nevěřila, že najde toho pravého a povede se jí zplodit dítě přirozeným způsobem. I kvůli tomu, že provozuje nebezpečný sport, jakým je rallye, si nechala pro jistotu zmrazit vajíčka.

"Možná se budou hodit, když budu chtít druhé dítě a už by to třeba takhle nešlo," řekla Super.cz Olga, která totéž doporučuje i jiným mladším ženám. "Ať už nemají partnera, chtějí dlouho pracovat anebo dělají nějaký nebezpečný sport. Četla jsem nedávno rozhovor s Jennifer Aniston, která litovala, že o této možnosti nevěděla," svěřila Olga.

Olga Lounová pár dní po porodu rozkošné dcerky: Pochlubila se výtvory ze své placenty

Mateřství si užívá, Arianne je prý hodné miminko, i když ji klasicky občas potrápí bolavé bříško. "Hned jsme se na sebe navázaly, okamžitě jsem se rozkojila, spíme spolu, všechno šlo bez problémů. Mám velkou radost z toho, jak je všechno hezké," svěřila Olga, která v našem videu popsala i výhody a podrobnosti ambulantního porodu, který si vybrala. Prozradila také, že se svatbou s partnerem, bývalým hokejistou Janem Kréglem, zatím ještě počkají. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků