Jana Doleželová

Jana Doleželová Foto: Se souhlasem J. Doleželové

Dříve byla královnou krásy, dnes ji můžete potkat v obřadní síni. Nejkrásnější lékárnice oddává i vítá nové občánky

Bývalá Miss, modelka, moderátorka a doktorka farmacie Jana Doleželová (41) se kromě zmíněných profesí věnuje i práci v zastupitelstvu města Říčany, kde působí už pátým rokem. Může se vám klidně stát, že vás někdejší vítězka soutěže krásy bude oddávat. Nově si ale do svého portfolia přibrala i vítání občánků, které se stejně jako svatby koná v obřadní síni města.

Postavou se může vyrovnat modelkám: S touhle kočkou, která se předvedla i v bikinách, má syna moderátor Jakub Železný

„Vítání občánků pro mě byla premiéra stejně jako pro některé z maminek a tatínků, kteří jsou prvorodiče. Nicméně před pěti lety jsem tu byla, stejně jako tu jsou dnes rodiče dětí, se svojí dcerou. Tohle jsou mimořádné okamžiky, které si každý rodič nese ve vzpomínkách po celý život,“ řekla Super.cz Doleželová, která si celou akci náležitě užila.

Nejkrásnější komunální političky? Dvě bývalé Miss obhájily pozice v zastupitelstvu

„Dětem jsem popřála především bezstarostné a plnohodnotné dětství, na které budou s láskou vzpomínat,“ dodala bývalá Miss, kterou baví i oddávání.

Ona sama sice svatbu ještě nezažila, ale má jasnou představu, jak by měla vypadat. „Já mám velmi dobrého kamaráda faráře, který křtil moji dceru, takže tam by ta volba byla jasná,“ míní kráska, která je sice zadaná, ale partnera veřejně neprezentuje a soukromí si střeží jako ostříž. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků