Tori Spelling, Pharrell Williams či Monika Lewinská patří mezi celebrity, které se letos oslaví padesátiny.

Tori Spelling, Pharrell Williams či Monika Lewinská patří mezi celebrity, které se letos oslaví padesátiny. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vážně už půlstoletí? Neuvěříte, kolik celebrit letos oslaví padesátku!

Hned čtyři slavné dámy a pět pánů letos oslaví významné jubileum. Podívejte se s námi, kdo v roce 2023 vstoupí do klubu padesátníků…

Jako první z dámského osazenstva překoná půlstoletí Tori Spelling. Herečka proslulá svou rolí Donny Martin ze seriálu Beverly Hills 90210 stejně jako potížemi s manželem Deanem McDermottem, bude slavit 16. května. Následující měsíc se k ní připojí další herečka Juliette Lewis známá z filmů Od soumraku do úsvitu či Jiná láska, a to 21. června.

Donna a Kelly zase spolu: Podívejte, jak vypadají třicet let po natáčení Beverly Hills 90210!

O měsíc a dva dny později se stane padesátnicí i nechvalně proslulá stážistka z Bílého domu Monica Lewinská, která se 'proslavila' sexuální aférou s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem a 4. prosince stejného jubilea dosáhne i topmodelka Tyra Banks, která je v současnosti hlavně populární moderátorkou.

Kdopak se nám to tady maskuje? Slavnou topmodelku byste odlíčenou zaručeně nepoznali

Ze známých mužských tváří jmenujme zpěváka a exmanžela Katie Price Petera Andreho, který bude narozeniny s pětkou na začátku slavit 27. února jako první. Po něm se 24. března stejného jubilea dočká Jim Parsons z Teorie velkého třesku.

Následovat jej bude 5. dubna zpěvák Pharrell Williams, jehož hit Happy vzbuzuje dobrou náladu i téměř deset let od svého uvedení. Oscarový herec za Pianistu Adrien Brody bude slavit 14. dubna a 15. července pak mezi padesátníky zavítá i Brian Austin Green, který stejně jako jeho kolegyně Tori Spelling zářil v Beverly Hills 90210, a to v roli Davida Silvera. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků