Tereza Brodská

Tereza Brodská Foto: Herbert Slavík

Neuvěřitelná proměna Terezy Brodské. Herečka se převtělila do postavy ze svého oblíbeného seriálu

Každý prý na Vánoce ukazuje stromek a rohlíčky. Tereza Brodská (54) se k tomuto trendu nepřidala a chtěla si čas před svátky trochu okořenit. Na sociální síť proto umístila fotku, na které se převtělila do členky rodiny Addamsů. A proměna je to perfektní.

Všechno začalo během sledování seriálu Wednesday, který se stal u Terezy Brodské doma hitem. Hereččin manžel, fotograf Herbert Slavík, se se svou polovičkou začal dohadovat o tom, že je podobná hlavní hrdince. „Pořád mi říkal, že vypadám jako ona a já že ne. Tak jsme to probírali tak dlouho, až jsme se rozhodli zjistit pravdu,“ řekla Super.cz Tereza.

Podívejte se na jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Tereza Brodská je za manžela vdaná už 28 let

Tak si pak s manželem udělala pěkný předvánoční večer, sama se nalíčila a stylizovala do postavy ze seriálu a její muž se chopil fotoaparátu. Vznikla tak skvělá fotografie, se kterou se herečka pochlubila na sociální síti. A sklidila velký úspěch.

Otázkou je, jestli je na fotce vyobrazená spíše Wednesday, která v seriálu nosí dva copánky, nebo její sexy maminka Morticia. „To je takové nejednoznačné, asi je už na každém, koho na fotce uvidí.“ Tereza se každopádně do seriálu i své nové podoby zamilovala, a tak je možné, že ji takto uvidíme častěji. I manžel se s tím prý smířil. Komu myslíte, že se Tereza víc podobá? Hlasujte v anketě níže!

Od Slunečné omládla snad o 10 let: Tereza Brodská (54) napsala knihu o své mamince a vypadá skvěle

Herečka ale nezanevřela ani na klasické Vánoce. Samozřejmě, že peče a zdobí stromek, jen všechno neukazuje na sociální síti. „Já se na svátky strašně těším. Budu je trávit s manželem, synem a jeho přítelkyní a také vnučkou, které je rok a třičtvrtě. Pokaždé, když se jí něco líbí, tak řekne hlasité váu, takže to budou opravdu krásné svátky,“ dodala Tereza. 

Vypadá podle vás Tereza Brodská víc jako Wednesday, nebo Morticia?

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků