Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil strávil Vánoce s rodinou. Super.cz

Vincent Navrátil strávil letošní Vánoce bez partnerky. Rodinu obdaruji plechovkami, smál se syn Veroniky Žilkové

Herec a nyní i velký nadšenec posilování Vincent Navrátil dorazil na premiéru filmu Avatar spolu se synem Agáty Hanychové (37) Kryšpínem, a ačkoliv je Vincent jeho strýc, dvojice spíše působila jako bratři. Ostatně i přípravy na filmový večer byly divoké. "Provázelo to spoustu hádek a spoustu komplikací v logistice. Třikrát jsme zabloudili, ale stihli jsme to," prozradil uspěchaný fešák.

Na premiéru Avatara přišla řada známých tváří. Pánové vyvedli své polovičky, Žilková rozverně pózovala s rodinou i Agátiným ex

Vincent je relativně čerstvě singl poté, co v listopadu oznámil rozchod s embryoložkou Anetou Kňávovou. Vánoce tak s partnerkou netrávil. Co se dárků týče, měl Vincent jasnou představu. "Já to mám tak, že čím víc dostávám, tím lépe, ale já dávám skromně a pokorně," vtipkuje Vincent a dodává, že jeho dárky jsou plné lásky. Doslova. "Já dávám pravidelně lidem plechovky plné mé lásky," prozradil Super.cz.

Syn Veroniky Žilkové vášnivě líbal krásnou herečku z Ulice. Den po Slavících Vincent Navrátil oznámil rozchod

Pokud ale budete Vincentova budoucí přítelkyně, nemusíte se bát, na dárcích si dává záležet. "Tam jsem dával hezký dárky," dušuje se Vincent a jedním dechem dodává: "Teď nemám komu dávat dárky, tak budu dávat dárky v plechovce," žertuje herec, který je známý svým suchým humorem. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků