Letošní rok byl na svatby slavných poměrně bohatý...

Letošní rok byl na svatby slavných poměrně bohatý... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Svatby roku 2022: Praštili do toho Spears, Kardashian, Beckham, Lopez s Affleckem a spousta dalších!

Magický rok téměř se samými dvojkami si za své svatební datum vybrala řada slavných párů. O nejočekávanější svatbu roku svedly boj dva páry – Britney Spears (41) se Samem Asgharim (28) a Jennifer Lopez (53) s Benem Affleckem (50). Ale rozhodně nebyli sami, komu během uplynulých měsíců zazněly svatební zvony.

Zatímco Britney a Sam do toho praštili v červnu ve zpěvaččině domě v Kalifornii, který novomanželé krátce po svém velkém dni vyměnili za ještě pompéznější sídlo, staronový pár Jen a Ben první dvojici trumfnul. Minimálně v počtu svateb. Hvězdy si totiž řekly své ano hned dvakrát.

Jennifer Lopez a její troje svatební šaty odhaleny: Viděli jste někdy větší nádheru?

Nejprve zcela neformálně v kapličce Little White Chapel v Las Vegas, kde shodou okolností kdysi pojala až příliš spontánně za svého prvního manžela kamaráda z dětství Jasona Alexandera právě Britney Spears. Podruhé se pak vzali pro změnu v Benově honosném sídle v Georgii.

Wow! Britney Spears byla nádherná nevěsta. Podívejte se na první foto novomanželů

Dost se toho napsalo ale i o svatbě Brooklyna Beckhama (23) a modelky Nicoly Peltz na Floridě, a to především kvůli údajně napjatým vztahům s tchyní Victorií Beckham. Dubnová veselka údajně vyšla na závratných 88 milionů korun.

Táta David se plácl přes kapsu: Podívejte se, co dostali mladí manželé Beckhamovi svatebním darem

V květnu vstoupili do manželství také Kourtney Kardashian (43) s muzikantem Travisem Barkerem. Ti si pro svůj velký den vybrali italské Portofino, kam se sjela celá slavná rodinka a několik dní tam svou přítomností způsobovala pořádný poprask.

Z dalších celebrit jmenujme například herečku Gabourney Sidibe, která si vzala Brandona Frankela. Herec ze Stmívání Taylor Lautner si pak vzal jmenovkyni Taylor Dome.

Sexy vlk ze Stmívání chystá svatbu. Ženich i nevěsta se pak budou jmenovat úplně stejně!

Dcera Donalda Trumpa Tiffany Trump minulý měsíc na Floridě pojala za manžela Michaela Boulose. Neformálně pojali sňatek herec a exmanžel zpěvačky Fergie Josh Duhamel a Audra Mari, vzali se v Severní Dakotě a oslavit to vyrazili do místního baru.

Vdané jsou už jsou i herečky Lindsay Lohan a Sarah Hyland. Zatímco bývalá průšvihářka se zklidnila po boku Badera Shammase, jehož si letos i vzala, hvězda Takové moderní rodinky si vybrala jako svou druhou polovičku Wellse Adamse.

První snímky ze svatby krásné hvězdy Takové moderní rodinky: Takhle nádherná byla nevěsta!

Po pěti letech posunuli na další úroveň vztah herečtí kolegové Ewan McGregor a Mary Elizabeth Winstead a devět let po zásnubách si konečně vzala svého vyvoleného golfistu Dustina Johnsona modelka a dcera legendárního hokejisty Wayna Gretzkyho Paulina. A deset let od seznámení se koncem roku 2021 vzali i herečtí partneři a rodiče tří společných dětí Josh Hartnett a Tamsin Egerton. Veřejně to však oznámili až loni v březnu.

Nejsou rozkošní? Kráska od Victoria’s Secret a její 211centimetrový obr na líbánkách řádí ve vlnách jako čerstvě zamilovaní

Veselku si užily ale třeba i herečky Jordana Brewster známá ze série Rychle a zběsile, jež si vzala investora Masona Morfita, Eleanor Tomlinson z Poldarku pak pojala za manžela profesionálního ragbistu Willa Owena. Vdala se ale i modelka Lais Ribeiro, a to za 211 centimetrů vysokého basketbalistu Joakima Noaha či pohádkově bohatá dcera Bernieho Ecclestona Petra, která po rozvodu s problémovým exmanželem dala šanci byznysmenovi Samu Palmerovi.

Pánové zapláčou: Nádherné Miss z Argentiny a Portorika se vzaly. Vztah tajily několik let

Vstup do manželství oznámily ale třeba i krásky Mariana Varela a Fabiola Valentín, které reprezentovaly své země v roce 2020 jako Miss Grand Argentina a Miss Grand Portoriko. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků