Princezna Kate

Princezna Kate Profimedia.cz

První veřejná poklona králi: Ztělesněná noblesa, chválí fanoušci princeznu Kate za pukrle před Karlem III.

Když svět obletělo video, jak princezna z Walesu (41) dělá pukrle před králem Karlem III. (74), fanoušci z něj byli úplně paf. Při vánoční mši ve Westminsterském opatství to bylo totiž poprvé, co se Karlovi v roli britského krále veřejně klaněla.

Nešlo přitom o žádnou křeč. Jak můžete vidět na videu níže, s tchánem si nejprve na přivítanou olíbali tváře, a pak se mu Kate dle bontonu poklonila. Stejně se pak přivítala i s Camillou, královnou manželkou.

Královská rodina s grácií předvedla, že drží pohromadě: Kate, Williame, milujeme vás, skandovali Britové

„Krásné vidět, jak nenuceně vzdává hold králi s královnou manželkou. Je od nich hezké, že princeznu z Walesu přišli podpořit,“ chválila jedna z komentujících na Twitteru. „Klaní se jim s takovou elegancí a sebevědomím, jako by o nic nešlo. Je příkladem všem,“ přidala se další. „Úplně mi zaskočilo. Catherine je ztělesněním noblesy a oddanosti, jaké to má William ale štěstí,“ dodala jiná s tím, že z Kate bude jednou skvělá královna.

Faktem je, že Kate dodržování královského protokolu nikdy nedělalo problém. Na rozdíl od vévodkyně Meghan, která se v nedávno uvedeném dokumentu vysmívala klanění, zvládá princezna z Walesu pukrle na výbornou.

Karel III. se následně polibky přivítal také s vnoučaty Georgem a Charlotte a synem Williamem. Vnoučata se králi také poklonila. Celá rodina přišla podpořit Kate, která vánoční mši již podruhé, ovšem prvně jako princezna z Walesu, organizovala. Organizaci jí svěřila sama Alžběta II. a záznam z akce odvysílá pro Brity na Štědrý večer kanál ITV.

Pukrle princezny Kate můžete zhlédnout ve videu v čase 2:53.  

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků