Jakub Malina na archivním snímku s Terezou Vojtkovou

Jakub Malina na archivním snímku s Terezou Vojtkovou Michaela Feuereislová

Tragická smrt Jakuba Maliny (✝35). Expřítel Bučkové se dusil masem, lidé ze začátku jen přihlíželi

Bývalý fotbalista Jakub Malina (✝35) tragicky zemřel na následky zadušení masem. Syn miliardáře Tomáše Maliny, který dříve chodil například s modelkou Eliškou Bučkovou (33), si podle informací Super.cz zajel v sobotu 5. prosince do jedné známé restaurace v centru Prahy, kde se chtěl najíst. Poté mu ale náhle zaskočilo sousto s masem a začal se dusit.

Zemřel expřítel Elišky Bučkové Jakub Malina (✝35). Syn miliardáře se dusil jídlem, pak ležel v kómatu

Podle Blesku si ale zpočátku nikdo ničeho nevšiml a lidé nejprve jen přihlíželi, čímž Malina ztrácel drahocenné vteřiny. Mezitím byl totiž nějakou dobu bez kyslíku a poté upadl do bezvědomí.

To budete koukat: Eliška Bučková promluvila o svém zbohatlickém milenci

Přivolaní záchranáři ho sice resuscitovali, ale Malina byl do nemocnice převezen ve velmi vážném stavu. Celkem dva týdny ležel v kómatu a v sobotu večer zemřel. O jeho smrti informoval web Extra.cz.

Jakub Malina byl známý tím, že si rád užíval života. K jeho velkým přátelům patřil sporťák Michal Hrdlička (34), s nímž slavil i narození jeho dcery Lindy. Malina chodil také se známými ženami. Kromě zmíněné modelky Elišky Bučkové (33) randil také s exmanželkou Václava Noida Bárty Gabrielou Dvořákovou (34) či bývalou ženou Romana Vojtka Terezou. Dříve patřil k nadějným fotbalistům, hrál za Viktorii Žižkov, Bohemians i Spartu. 

Super.cz


Časová osa článků