Emma Thompson v Lásce nebeské

Emma Thompson v Lásce nebeské Profimedia.cz

Letos při sledování Lásky nebeské zbystřete: Fanoušci odhalili detail, který s nimi pořádně zacloumal

Už by to snad ani nebyly pravé Vánoce bez Lásky nebeské. Oblíbená romantická komedie se stala pro mnohé diváky symbolem svátečního období, ale i dvacet let po jejím uvedení je dokážou šokovat některé detaily, kterých si doposud nevšimli.

Tentokrát Twitterem otřáslo, když jedna z divaček odhalila „nepatřičnost“ v jedné z nejsmutnějších scén filmu. Jde o moment, kdy postava Emmy Thompson Karen zjistí, že má její muž Harry v podání Alana Rickmana oči pro jinou.

Pod stromkem totiž nenajde náhrdelník, který ještě před Štědrým dnem objevila v manželově skříni, a dá si dvě a dvě dohromady. Místo aby však ztropila scénu, odkráčí do ložnice a začne plakat. A teď to přijde.

Je z ní krásná žena: Famózní Joanna se i 20 let po natočení Lásky nebeské dme pýchou!

Právě v tu chvíli si fanoušci všimli, že na posteli v ložnici nejsou žádné polštáře. A světě div se, opravdu to s nimi zamávalo.

„Proč tam nemá žádné polštáře,“ podotkla jedna z divaček. „Právě jsem si všiml, že Emma Thompson a Alan Rickman neměli v ložnici žádné polštáře a zkazilo mi to celou Lásku nebeskou,“ přidal se další. „Vždycky mě zajímalo, proč tam nejsou,“ zaznělo od jiné uživatelky sociální sítě.

Našli se ale i tací, co si myslí, že jsou polštáře jednoduše zastlané pod dekou. Jakkoliv vám to může připadat směšné, konverzace na téma chybějících polštářů se na sociální síti pěkně rozproudila.

V Lásce nebeské ztvárnila holku “krev a mlíko“, ta je ale minulostí: Už nehubni, vzkazují fanoušci herečce (45)

Lásku nebeskou můžete zhlédnout letos na Štědrý večer od 21:50 na TV Nova. A pokud se zařadila i mezi vaše oblíbené vánoční klasiky, nezapomeňte při scéně s Emmou Thompson zpozornět. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků