Jitka Sedláčková si užívá lásku s o 12 let starším přítelem. Super.cz

Zahrnuje ji nejen láskou, ale i krásnými dárky: Herečka Jitka Sedláčková (61) si užívá lásku s o 12 let starším přítelem

Čím dál tím lépe vypadá herečka Jitka Sedláčková (61), zřejmě i díky pozdní lásce s o dvanáct let starším bratrem hereckého kolegy Tomáše Töpfera, bývalým restauratérem Pavlem. "Láska mi určitě dělá dobře, ta dělá dobře všem lidem. A dneska pomohlo i to, že jsem profesionálně nalíčená," smála se Jitka.

Samotnou ji prý péče o zevnějšek moc nebaví, ale partnerovi to nevadí. "On už je ve věku, že tak dobře nevidí, a když si nevezme brýle, tak se mu líbím. A když si je vezme, tak zdrhám," pokračovala na veselé notě herečka.

Podívejte se, jak vedle něj zkrásněla: Hospodská z Poldy (61) oslavila rok lásky s bratrem Tomáše Töpfera

S partnerem a také se synem a vnučkou bude trávit i vánoční svátky. "Dárky už nějaký čas mám. Jsem empatický člověk a umím vymyslet dárky, které lidem udělají radost. Sama mám nejraději zážitky, třeba nějaká cesta. Ale už mám na sobě předčasný vánoční dárek, tmavomodrý kabát, který jsem už od Pavla dostala," prozradila Jitka, které partner rád kupuje i šperky, jak se v našem videu svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků