Soňa Valentová

Soňa Valentová Foto: ČTK / Zezulka Tomáš

Překvapivá zpráva ze Slovenska. Herečka Soňa Valentová (✝76) nejspíš nebude mít veřejný pohřeb!

Je to týden, co na věčnost odešla slovenská herečka Soňa Valentová (✝76). Její kolegové a fanoušci se s ní ale nejspíš nebudou moci veřejně rozloučit. Rodina pravděpodobně naplánovala jen soukromý obřad.

Zatím jediné místo, kam mohou přijít lidé na slavnou herečku zavzpomínat, je foyer Činohry Slovenského národního divadla. „Vážení přátelé, se Soňou Valentovou se budou moci rozloučit všichni, kteří ji měli rádi a chtějí jí věnovat tichou vzpomínku, prostřednictvím kondolencí do kondolenční knihy, která je umístěna ve foyer Činohry SND,“ je uvedeno na činoherním facebookovém profilu s tím, že kondolenční kniha bude hostům k dispozici do 20. prosince.

Česko a Slovensko zasáhla další smutná zpráva. Zemřela herečka, která měla prý ty nejkrásnější oči

Veřejné rozloučení například v divadle ale dosud v plánu není. „Podle našich informací se rodina herečky Soni Valentové s ní rozloučí v soukromí a o veřejné rozlučce v divadle zatím nevíme, uvedla pro magazín pluska.sk tisková tajemnice Slovenského národního divadla Izabela Pažítková.

Osudové rány Soni Valentové (✝76). Smrt manžela i náhlá cévní příhoda

O veřejném posledním rozloučení dosud nebyli informování ani hereččini kolegové. Celá věc je o to více zarážející, že Soňa Valentová zemřela jen pět dní po své kolegyni Márii Kráľovičové (✝95), se kterou proběhlo poslední rozloučení v pondělí 12. prosince v činoherním sále Národního divadla. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků