Máme další informace o konci vztahu stříbrného páru z Love Islandu.

Máme další informace o konci vztahu stříbrného páru z Love Islandu. Foto: Super.cz/TV Nova/Michaela Feuereislová

Rozchod stříbrného páru z Love Islandu: Po Sabině promluvil i Zbyněk. Jak to má jeho bývalka s ex Bagárové Muradovem?

Fanoušky Love Islandu ve čtvrtek zasáhla šokující zpráva. Stříbrný pár této reality show Sabina a Zbyněk se rozešli. Podle slov mladé krásky za to může fakt, že jí Zbyněk vlezl do mobilu. Namakaný brunet tam našel konverzaci s bývalým partnerem Moniky Bagárové Makhmudem Muradovem (33). Bojovník jí prý jen okomentoval společné selfie. Teď ale promluvil i Zbyněk.

Mohl za krach vztahu Sabiny a Zbyňka z Love Islandu ex Bagárové Muradov? Hvězda reality show řekla, co spolu mají

„Já o ní nechci mluvit špatně, ale můžu dodat, že Sabina říkala, že Muradov se prý jen zeptal, jak jsme dojeli, ale psali si mnohem víc. Psali si, že po sobě na Oktagonu pokukovali, on ji pak zval na rande, ona odepsala, že klidně, jen nesmí mezi lidi. Předali si na sebe číslo a jejich konverzace pokračovala dál na WhatsAppu,“ řekl Super.cz Zbyněk.

Druhá řada Love Islandu zná své vítěze: Kryštof a Denisa si rozdělí pohádkovou výhru. Co bude dál?

Sabina randění s Muradovem sice popírá, Zbyňkovi to ale stačí k tomu, aby považoval jejich vztah za ukončený. „Myslím, že víc si člověk udělá obrázek sám, nechci ji pošpiňovat. Chci, aby se měla dobře. Náš vztah skončil a nemusím se k tomu dál vyjadřovat. Ona má svoji verzi. Snaží se bránit, ale oba víme, jak to bylo,“ dodal během našeho rozhovoru. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků