Britney Spears a Sam Asghari

Britney Spears a Sam Asghari Profimedia.cz

Už to začíná vadit i jejímu manželovi: Britney Spears se opět obnažila a předvedla nahoře bez

Jiné snímky už prakticky skoro nesdílí. Britney Spears (41) opět obšťastnila sledující na Instagramu fotografiemi nahoře bez, kde prsa zakryla rukama nebo smajlíky. V případě zpěvačky jde už o klasiku, která na její fanoušky zabírá, najde se ale také mnoho kritiků, kteří si myslí, že se odhaluje příliš.

Ovšem tentokrát snímky nenechaly chladným ani manžela Britney Sama Asghariho. „Je to jediný člověk na světě, kterého šikanují za to, že takové věci sdílí," zastal se své ženy. "Osobně bych taky preferoval, aby to nedělala, ale kdo jsem, abych ovládal někoho, kdo byl ovládán celý svůj život,“ dal jasně najevo svůj postoj v komentářích.

Chovej se konečně jako matka! Lidé drsně hodnotí novou nahou fotku Britney Spears

Britney se dušuje, že hanbatými příspěvky vyjadřuje svou znovunabytou svobodu, kterou loni na podzim vybojovala u soudu, a po 13 letech, kdy byl jejím nuceným opatrovníkem její otec Jamie, je opět svéprávná.

A zatímco zpěvaččini skalní fanoušci jsou povětšinou chápaví, mnoho z nich se také obává, že po takových příspěvcích Britney opět prohlásí za nezpůsobilou. Nezbývá než doufat, že k ničemu takovému nedojde, a alespoň se pokochat polonahou popovou princeznou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků