Elle Macpherson

Elle Macpherson Profimedia.cz

Pořád má to ‚Tělo‘! Ikonická topmodelka proslulá dokonalými křivkami se ukázala v 58 letech v bikinách

V 80. a 90. letech se jí díky jejím senzačním křivkám přezdívalo ‚The Body‘ a jak je vidět, to dokonalé tělo má i skoro v šedesáti. Australská kráska Elle Macpherson (58), ze které byl paf v seriálu Přátelé i Joey, se na Instagramu předvedla v titěrných bikinách a svetříku.

Dvojnásobná maminka Elle sdílela v úterý na svém Instagramu, kde ji sleduje přes 660 tisíc lidí, pořádně sexy videjko, které obohatila o motivační komentář: „O svou mysl, tělo a ducha se starám každý den dechovým cvičením a meditací. Moje každodenní praxe zahrnuje ranní meditaci dlouhou asi 25 minut, buď pod vedením, nebo v soukromí,“ poradila modelka, která se jako jediná žena na světě objevila pětkrát na obálce prestižního plavkového vydání magazínu Sports Illustrated.

Nádherná Elle Macpherson (58) se nechala zvěčnit nahoře bez. Autorem snímků je její slavný exmanžel (78)

Topmodelka byla dvakrát vdaná, poprvé za francouzského fotografa Gillese Bensimona a podruhé za francouzského finančníka Arpada Bussona, s nímž má dva syny - Arpada (22) a Aurelia (19).

Seznam jejích expartnerů je ale daleko obsáhlejší, z těch nejznámějších jmenujme třeba Seana Penna, Kevina Costnera, Bryana Adamse, Guye Ritchieho či Paula McCartneyho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků