Na premiéře filmu bylo veselo.

Na premiéře filmu bylo veselo. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Na premiéru Avatara přišla řada známých tváří. Pánové vyvedli své polovičky, Žilková rozverně pózovala s rodinou i Agátiným ex

České celebrity vyrazily na premiéru pokračování filmu Avatar: The Way of Water a nutno podotknout, že do kina zvolili výrazně ležérnější módu než hvězdy na světovou premiéru do Londýna. Herečka Veronika Žilková (61) dorazila se synem Vincentem a vnukem Kryšpínem, fotila se ale i s bývalým přítelem své dcery Agáty Hanychové Adamem Raiterem, který chodí se zpěvačkou Radkou Pavlovčinovou. O chvíli dřív dorazila i Veroničina dcera Kordula Stropnická se svým přítelem a kamarády.

Agáta se kaje za urážky kolegů a Žilková jásá. Fanoušci jsou ale nemilosrdní: Zasloužila by pár facek, vzkazují

Mezi prvními hosty dorazil také Josef Kůrka s těhotnou přítelkyní, kterou si diváci mohou pamatovat z první řady pořadu Like House, Angie Mangombe. Naopak přímo o přílet do kina se postarala potetovaná kráska Sharlota (26), která si spletla kino a původně dorazila na premiéru úplně jinam.

Mezi hosty nechyběli ani Zorka a Míra Hejdovi nebo Ivana Jirešová (46), kteří pojali slavnostní premiéru přesně tak, jak se sluší a patří - velmi elegantně. A přišel také Petr Janda s manželkou Alicí a jednou ze svých dcer.

Prohlédněte si v naší galerii, komu to na velkolepé české premiéře nejvíce slušelo.

Avatar: The Way of Water - RECENZE >> 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků