Karlos Vémola je už doma u své Lely a dětí

Karlos Vémola je už doma u své Lely a dětí Michaela Feuereislová

Po 14 dnech je pohublý Karlos Vémola doma. První foto po návratu z nemocnice!

Karlos Vémola (37) byl propuštěn z nemocnice, kde si poležel dlouhých čtrnáct dní. Zápasník MMA musel vzdát titulový souboj s Patrikem Kinclem. Byl totiž v ohrožení života.

Do nemocnice ho se zánětem v těle přivezli za pět minut dvanáct a Vémola místo na dlouho očekávaný zápas myslel hlavně na to, aby se dožil prvních narozenin syna Rockyho.

Narozeniny syna oslavili v nemocnici: Karlos Vémola ukázal fotku z hodně smutné párty

„Já jsem nejspíš dostal ránu do nosu, protože prvně mi natekl nos, a pak také do žeber, protože tam se zanítily ty uzliny a otok se rozjel. Bohužel se mi ale z toho otoku udělala trombóza v levé ruce,“ řekl Vémola pro fightlive.cz s tím, že jedna z nocí byla hodně kritická.

Jsem rád, že jsem přežil. Karlos Vémola byl v kritickém stavu. Popsal, co s ním bude dál

Teď už je Vémola v domácím léčení. Na sociální síti se pochlubil šťastnou rodinnou fotkou se synem Rockym a dcerkou Lili, s nimiž teď bude trávit hodně času. Starat se o něj bude jeho manželka Lela (33).

„Konečně doma,“ oddechl si bijec, jenž teď na zápasení musí načas zapomenout, což pro něj není vůbec jednoduché. Sám ale moc dobře ví, že léčbu nesmí uspěchat, jinak by jednou mohlo dojít na nejhorší. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků