Liam Payne je nejen talentovaným zpěvákem, ale i zdatným malířem.

Liam Payne je nejen talentovaným zpěvákem, ale i zdatným malířem. Profimedia.cz

Zpěvák z One Direction na počest královny Alžběty II. namaloval její obří portrét. Trvalo mu to 50 hodin a tohle je výsledek!

Asi málokdo dosud tušil, že se u bývalé hvězdy skupiny One Direction snoubí pěvecký talent s tím malířským. Devětadvacetiletý Liam Payne nyní ale fanouškům představil svou olejomalbu, kterou vzdal hold zesnulé královně Alžbětě II. (✝96)

Zpěvák, jenž se proslavil svou účastí v soutěži X Factor a posléze jako člen zmiňované chlapecké kapely, kterou zformoval Simon Cowell, na sebe letos upozorňoval spíš v osobní rovině, když si nemohl vybrat mezi několika partnerkami.

Zpěváka, co se během měsíce stihl rozejít se snoubenkou a najít si novou holku, přistihli s bývalkou. Jeho výraz stojí za to!

Po úmrtí královny Alžběty II., které jej stejně jako většinu Britů velice zasáhlo, ale věnoval dlouhé hodiny malbě jejího portrétu a nutno podotknout, že je skutečně vydařenou poctou panovnici, která byla nejdéle vládnoucím britským monarchou v dějinách země.

Šest týdnů po rozchodu už není sám. Matku svého syna zpěvák nahradil mladičkou modelkou

Payne, jenž má pětiletého syna se zpěvačkou Cheryl Cole, věnoval prý malbě obrazu, který je vysoký úctyhodných 137 centimetrů, padesát hodin. O své dílo se těsně před dokončením podělil s fanoušky na Instagramu. Loni zvěčnil podobným způsobem zesnulého prince Philipa, královnina manžela, který zemřel v dubnu 2021 ve věku 99 let. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků