Štěpánka Duchková dorazila se svými dvojčaty na akci Super.cz

Štěpánka Duchková dorazila se svými dvojčaty na akci. Společný rozhovor vás rozesměje

Moderátorka Štěpánka Duchková (50) dorazila moderovat křest dětského DVD Cvičíme s Míšou a jako doprovod si zvolila své dva syny, dvojčata Adama a Honzu, kteří si akci náramně užívali. Štěpánka svolila ke společnému rozhovoru a kluci mají opravdu humor v krvi.

Málokdo tušil, že se vůbec vdala. Česká moderátorka ukázala snubní prsten, který je i zásnubním

Jak sama Štěpánka říká, kluci začali malinko zlobit z dlouhé chvíle a na začátku rozhovoru vtipkovali, že mají alkoholický nápoj. "Já bych ráda upozornila, že tady je normální prosecco a tady je dětské," zdůraznila charismatická moderátorka. Kluci převzali žezlo a střihli si svůj první rozhovor.

Pubertu ale doma zvládají s grácií. "Je to takový nahoru, dolů. Někdy je trošku záchvat puberty, a pak jsou zase hrozně hodní. Je to náročné," práskla Super.cz. "Nejvíc zlobí, když mají jít spát. Do té doby o nich nevíme, pak se řekne jdeme spát a to začne rodeo," prozradila moderátorka.

Má strach o dvanáctiletá dvojčata: Přes sociální sítě se na ně napojili divní lidé, možná pedofilové, přiznala známá moderátorka

Během rozhovoru zavzpomínala i na časy, kdy byla školou povinná, a prozradila nám, jakou bizarní poznámku měla v žákovské knížce. "Poznámku jsem dostala asi ve třetí třídě od paní učitelky Fojtíkové a bylo tam: Svým divokým chováním natrhla papír na nástěnce," odtajnila Štěpánka příběh a prozradila, že traduje už roky v jejich rodině. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků