Dáda Patrasová

Dáda Patrasová Michaela Feuereislová

Felix Slováček ji chce zbavit svéprávnosti. A co ona na to? Dáda Patrasová poslala nečekaný vzkaz

Saxofonista Felix Slováček (79) se hodně zlobil. Jeho manželka Dáda Patrasová (66) o víkendu nevystoupila na akci pro děti. A podle něj to nebylo z důvodu nachlazení. Deníku Blesk dal vyjádření, ze kterého lze chápat, že její neúčast byla zaviněna indispozicí způsobenou alkoholem. A pokud prý manželka nebude zbavena svéprávnosti, což rozhodně není jednoduchá záležitost, tak umře.

Zatímco Felix volil drsná slova, jeho manželka celou situaci moc komentovat nechtěla a vše svedla na to, že se její muž chce zviditelnit. „Má potřebu, aby se o něm psalo, to je celé,“ napsala Super.cz Patrasová, ač Slováček „zviditelnil“ spíše ji než sebe.

Felix Slováček by chtěl Dádu Patrasovou nechat zbavit svéprávnosti. Jinak umře, bojí se

Dagmar Patrasová letos ostatně musí řešit i jiné záležitosti. V květnu po autonehodě odmítla dechovou zkoušku. Policie nehodu vyšetřuje jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a tady už přestává veškerá legrace.

Dáda Patrasová zažívá horké chvíle: Za květnovou nehodu jí hrozí až tři roky vězení

Královně dětských srdcí hrozí peněžitý trest, ale v krajním případě i trest odnětí svobody ve výměře šest měsíců až tři roky. Dechovou zkoušku naopak neodmítla v roce 2018, když na druhý svátek vánoční nabourala s 2,5 promile alkoholu do vozu muže, na kterého byl shodou okolností vydaný mezinárodní zatykač. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků