Aliia Roza

Aliia Roza Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dokáže si prý kolem prstu omotat každého muže. Bývalá ruská špionka díky tomu unikla jisté smrti

Bývalá ruská špionka Aliia Roza, která se zaměřovala na rozkrývání drogových gangů a obchodů s lidmi, tvrdí, že díky speciálním psychologickým technikám, které ve své špionážní praxi používala, dokáže muže okouzlit natolik, že se do ní zamilují.

„Sovětští psychologové shromáždili množství informací o tom, jak funguje mužská mysl, začalo to už za Studené války. A všechny ženské agentky vědí, jak ovlivnit mužský mozek, vědí, jak muže svést a ovlivnit je, aby se do nich zamilovali,“ řekla Roza Daily Staru.

Brazilku s nejkrásnějším zadkem vyhodili z ubytovacího zařízení: V legínách prý byla až moc sexy

S tím, že ačkoli byla trénovaná k použití konvenčnějších zbraní, byla to právě schopnost manipulovat muži, která pro ni byla v práci zásadní. „Jde o speciální techniky, o nichž jsem nikdy nic nenašla ani na internetu ani v knihách,“ tvrdí žena.

A přidává historku, jak ji jednou při infiltraci odhalili a život jí zachránila právě láska jednoho z bossů, Vladimira, na nějž svou metodu aplikovala. Přestože věděl, že je zrádkyně, pomohl jí utéct před jistou smrtí.

Žena je tak sexy, že do posilovny potřebuje bodyguarda. Pánové jí nedají pokoj!

„Osm měsíců jsem na Vladimira aplikovala všechny své techniky, a když pak zjistil, že já jsem ta krysa, co vynáší informace, a přestože mu jeho kumpán řekl, že mě musí zabít, pomohl mi uprchnout. Věděl, že jej za to zabijí,“ tvrdí Aliia.

Už několik let se věnuje jiné profesi. Z Ruska se přestěhovala do Kalifornie, kde vyučuje některé z triků, které si osvojila. Kromě toho je populární infuencerkou, její účet sleduje přes 1,2 milionu lidí. Sama sebe představuje jako aktivistku a koučku. 

Super.cz


Časová osa článků