Vanesa Švédová je novou Českou Miss Essens. Super.cz

Nová Česká Miss je zcela přírodní. Chtěla by ovšem o číslo větší prsa. Co na královnu krásy říkáte?

Kdo je nová vítězka soutěže krásy Česká Miss Essens Vanesa Švédová? V modelingu rozhodně není žádným nováčkem. Devatenáctiletá studentka se mu věnuje již několik let. A za sebou má celou řadu úspěchů.

"Dělám modeling od třinácti let. Byla jsem i párkrát v zahraničí. Můj největší úspěch byla určitě přehlídka Dolce Gabbana v Miláně, pražský fashion week a další práce, na které jsem pyšná," řekla Super.cz Vanesa.

Nová královna krásy byla ze svého triumfu v šoku. "Ještě mi to úplně nedochází, už teď je to něco nového, cítím se krásně a vděčně. Nečekala jsem to. Kdo by to byl čekal. V průběhu soutěže jsem vypadla, pak jsem se vrátila, jsem strašně ráda," usmívá se sympatická brunetka z Přerova, která se v průběhu soutěže nejdříve neprobojovala mezi desítku finalistek, nakonec ale porotci do finále vybrali ještě dvě dívky ze semifinálové dvacítky.

Česká Miss Essens zná svou vítězku. Jak se vám líbí sympatická brunetka z Přerova?

Ráda by se věnovala modelingu a opět vycestovala do zahraničí. "Za dobu covidu jsem si zvykla na teplo domova, ale určitě bych se nebránila tomu zase odjet," plánuje Vanesa, která měří 178 centimetrů a míry má prý téměř ideální.

"Míry jsou skoro 90-60-90. Prsa mám menší," usmívá se s tím, že plastiku zatím žádnou neplánuje. "Už jsem si na ně zvykla, možná, že o jednu velikost bych se nezlobila, ale byla bych ráda, kdyby narostly samy. Jinak nemám nic, co bych na sobě chtěla do budoucna změnit," dodala nová Česká Miss Essens.

Muži u ní šanci nemají. "Mám partnera. Myslím si, že missí nemoc nebude. Jsme spolu déle. Sportovec to není, to je zázrak, co?" uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků