Tomáš Krejčíř pracuje na zvířecí farmě. Super.cz

Takhle dnes vypadá idol televizních divaček z Rodinných pout. Po syndromu vyhoření pracuje na své farmě

Bývaly doby, kdy Tomáš Krejčíř jako Adam v seriálu Rodinná pouta, doslova pobláznil televizní divačky. Od té doby už uběhla spousta vody a herec, který byl i členem mormonské církve, ze které ho vytáhla jeho milovaná žena, rozjel podnikání.

Bývalá hvězda Novy je otcem pěti dětí a vydělává milióny! Víme, kam zmizel Tomáš Krejčíř

Pak přišla osudová chvíle, prodal svou firmu, a řekl do médií, že už nikdy nemusí pracovat. Tohoto výroku dnes lituje. „To byla taková interpretace, a já pak z toho byl nešťastný, že mi všichni říkali, co to melu za nesmysly. Ale já pracuju, ale nepracuji, protože bych potřeboval rozmnožovat jmění, ale dělám to, co jsem dělal předtím. Máme ordinaci, operační sál, oční optiku, takže já se realizuji tady a pak na farmě a v divadle,“ vysvětlil nám.

Exhvězda Novy do toho praštila: Tomáš Krejčíř si vzal svou lásku, která ho vytáhla ze spárů církve!

Svůj čas tak tráví na farmě a showbyznys ve velkém mu nechybí. „Já mám takový skvělý showbyznys na svojí farmě. Já se tam vyblbnu s krávami, oslíky, lamami. V pět vstanu, vyhrnu si rukávy, dávám mléko jehňatům. Pak jdu kydat, proběhnu se s koníky. Odčervuji, stříhám, takový můj normální den,“ svěřil se Tomáš Super.cz.

Dojemné setkání po téměř 20 letech: Takhle se změnil oblíbený pár ze seriálu Rodinná pouta

Televizní diváci si ho už asi navždy budou spojovat s herečkou a dabérkou Klárou Jandovou (43), se kterou hrál v Rodinných poutech a po dlouhých letech se společně objevili na obrazovkách i v seriálu 1. mise. Aktuálně tyto dva herce můžete brzy opět vidět společně, a to na vlastní oči. „Teď jsme ve velmi těsném kontaktu. Zkoušíme komedii s názvem Na správné adrese a máme premiéru na konci ledna,“ dodal Tomáš Krejčíř, se kterým jsme si povídali během natáčení zábavné show Máme rádi Česko. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků