Pavel Batěk

Pavel Batěk Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Herec Pavel Batěk poprvé po zveřejnění rozvodu ve společnosti: Dobře se bavil a rozdával úsměvy

Je to pár dní, co bývalá žena Pavla Baťka zveřejnila, že se jejich manželství rozpadlo. K rozchodu oblíbeného herce došlo už před víc než rokem a bývalá zvukařka České televize těžké období popsala na sociální síti. Herec se nyní poprvé po informaci o rozvodu objevil ve společnosti.

Nenechal si ujít tiskovou konferenci televize Nova, kde se objeví začátkem jara v seriálu Odznak Vysočina. „Kromě všech hlavních postav se vrací i Pavel Batěk v roli vyšetřovatele Tempusu, což je oddělení, které otevřelo starý případ Jůlinka. To bude hlavní protihráč Dany Skálové. Nově se v seriálu objeví i její přímý nadřízený, plukovník Valtr Kožíšek, kterého hraje Pavel Řezníček. Ten se naopak snaží Danu posouvat tak, aby jí starý případ neukončil kariéru,“ svěřili se tvůrci seriálu.

Herec Pavel Batěk se rozvedl: Očistec, stěhování a strach o děti, popsala otevřeně jeho exmanželka

Pavel Batěk se dal hned po příchodu do řeči s kolegyní, herečkou Zuzanou Kajnarovou, která se s novou sezónou také vrací na obrazovky, a rozdával úsměvy. Ve společnosti nedal nic znát, a to i přesto, že jen pár dní před tím jeho bývalá žena sdílela na sociálních sítích informace o jejich těžkém rozchodu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků