K letošnímu babyboomu u celebrit se připojil i šťastný tatínek David Gránský.

K letošnímu babyboomu u celebrit se připojil i šťastný tatínek David Gránský. Foto: Se svolením D. Gránského

Rok 2022 ve znamení babyboomu celebrit. Kdo vymyslel nejhezčí jméno pro svého potomka?

Také rok 2022 byl ve znamení obrovského babyboomu mezi celebritami. Zatímco někteří se stali rodiči podruhé, nebo dokonce potřetí, řada z nich měla mateřskou či otcovskou premiéru.

Do klubu dvojnásobných rodičů se zapsali například herečka Jitka Boho (31), zpěvačka Ewa Farna (29), herečka Tereza Ramba (33), modelka Kristýna Schicková, herečka Eva Burešová (29) s kuchařem Přemkem Forejtem či bývalý krasobruslař Tomáš Verner (36). Rovnou dvojnásobnou maminkou se stala i modelka Hana Vágnerová, jež motocyklovému závodníkovi Karlu Abrahamovi přivedla na svět páreček dvojčat.

Dojemné vyznání Evy Burešové: Její syn Tristan William dnes slaví tři měsíce

Zatímco jeho současná manželka Monika (41) rodila vůbec poprvé, moderátor Leoš Mareš (46) má už celkem třetího potomka. S bývalou manželkou, taktéž jménem Monika, se těší ze dvou dospívajících synů Matěje a Jakuba, letos se ale Leoš díky druhé manželce dočkal také dcery Alex, která jako by mu z oka vypadla.

Holky moje: Leoš Mareš se pochlubil krásnou dcerou a její šarmantní babičkou

Mezi trojnásobné otce od letoška patří i zpěvák Václav Noid Bárta. Manželka Eliška mu přivedla na svět dceru Aničku. Hudebník má doma ještě další dceru Elišku a z předchozího manželství s bývalou modelkou Gabrielou Dvořákovou nejstarší Terezku. Noid zkrátka „umí“ jen holky, což mu vůbec nevadí a je šťastný jako blecha. Pro změnu tři kluky má herec Petr Hradil, kterého diváci znají ještě pod příjmením Rajchert coby Otakara ze Života na zámku. Letos se mu narodil syn Ondřej.

Manželka Vaška Noida Bárty před objektivem: Osm měsíců po porodu předvedla v sexy šatech fantastickou figuru

A která celebrita letos prožívá rodičovskou premiéru? Tak třeba herec Vojta Kotek (35), jenž svého syna pojmenoval netradičně a hravě Hubert I. Šman Kotek, herečka Petra Nesvačilová, rybář Jakub Vágner, herečka Táňa Pauhofová, herec a moderátor David Gránský a řada dalších známých jmen. Prohlédněte si je v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků