Vévoda s vévodkyní ze Sussexu v New Yorku

Vévoda s vévodkyní ze Sussexu v New Yorku Profimedia.cz

Tuhle otázku Harry zjevně nečekal: Jsou pro tebe peníze přednější než rodina? zeptali se prince

Vévodu (38) a vévodkyni (41) ze Sussexu grilovali novináři, když si šli v New Yorku převzít cenu od lidskoprávní neziskové organizace Robert F. Kennedy Human Rights za boj s rasismem, a sice kvůli nově uvedenému dokumentu Harry a Meghan, který dnes uvedl Netflix.

Novináři měli pochopitelně k tématu mnoho otázek. „Harry, ubližujete své rodině?“ volali na prince například. Jeden z dotazů ale vyloženě vyčníval.

„Harry, jsou pro vás peníze přednější než vlastní rodina?“ zeptal se jeden z přítomných žurnalistů, který byl k princi nejblíž. Narážel na údajnou sumu 2 miliardy korun, kterou měli za sérii utržit, a také na fakt, že v dokumentu nejspíš dojde na kritiku členů Harryho rodiny.

Za tohle rande královská rodina ráda nebude. A to je teprve začátek, vzkazují Harry a Meghan

Viditelně zaskočený vévoda hned nereagoval, ale na videu, které můžete zhlédnout níže, je ho slyšet, jak říká: „Tolik otázek.“

Pár se rozhodl nechat dotazy novinářů bez reakce a místo toho rozdávat úsměvy. Během newyorského galavečera se Harry s Meghan dobře bavili, a dokonce spolu laškovali.

„Myslel jsem si, že spolu (s manželkou) jdeme na rande. Takže je pro mě poněkud divné, že sdílím místnost s dalšími 1500 lidmi. Takových dnů mnoho není, máme malé děti, takže tohle jsem opravdu nečekal,“ žertoval Harry.

Nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi, říká princ Harry v novém dokumentu. Vyhlášení války, zní z paláce

Slavnostní událost předcházela uvedení prvních dílů dokusérie, která je stejně hojně očekávaná jako kritizovaná příznivci britské monarchie.

Harryho reakci na dotaz novináře můžete vidět v 0:50.  

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků