I letos si horňáci přišli na své.

I letos si horňáci přišli na své. Foto: Super.cz/Profimedia

13 nejodvážnějších dekoltů roku 2022: Komu výstřih přetékal a kdo sotva zakryl bradavky?

Ani v roce 2022 nebyla snad jediná společenská událost, která by se obešla bez hlubokých výstřihů a napěchovaných dekoltů.

Slavným dámám je jedno, jestli se pyšní obřími silikony, přirozeně pevným či povislým poprsím nebo naopak miniaturními vnadami, většina z nich razí heslo, že je vždy co ukázat.

Některé celebrity jako například herečka Salma Hayek (56) nebo modelka Heidi Klum (49) přírodním velkým poprsím vyloženě prosluly. Další, jako třeba Jessicu Alves (39), zase proslavily jejich silikony.

Mnoho dam se také nebojí odhalit i víc, herečka Olivia Wilde (38) se například nezdráhá ukázat bradavky v průsvitných svršcích. Victoria De Angelis ze skupiny Måneskin pro změnu holduje nálepkám na bradavky, které jí ale občas zradí.

Kytaristce spadly šaty v přímém přenosu, ale takhle válela dál i polonahá! Kdo je Italka, která způsobila poprask na MTV?

Kategorii přetékajících dekoltů pak jasně vévodí zpěvačka Lizzo, která je předvádí poměrně často. V patách jí je ale také Bebe Rexha (33) nebo Jourdin Pauline, jak se ostatně můžete pokochat i v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků