Svůdná Ruska se pyšní hodně bujným přírodním poprsím.

Svůdná Ruska se pyšní hodně bujným přírodním poprsím. Foto: 2busty.net

Tyhle nepřehlédnete: Jedny z největších přírodních ňader na světě vlastní sexy mladá Ruska Maria!

1. dubna 2012 21:45

Pětadvacetileté Rusce Marii von Zarring známé také jako Mia Zarring, se nejspíš při rozhovoru moc mužů do očí dívat nevydrží. Moskevská rodačka je totiž majitelkou jednoho z nejbujnějších přírodních poprsí na světě a své přednosti umí náležitě využít. Mia je ruskou glamour modelkou a oblíbenou blogerkou, která se v poslední době dostala do povědomí mnoha lidí na východ od nás. Nyní je na čase, abychom ji poznali i my v Česku.

Některá zahraniční média z legrace predikují vnadné brunetce větší popularitu, než mají nyní současný a bývalý ruský prezident Medveděv s Putinem a hovoří o ní jako o nové ruské senzaci. Pravdou zůstává, že tuto mladou krásku příroda obdařila poprsím velikost 34K, což odpovídá naším „jedenáctkám“. Jinak je 165 centimetrů vysoká Maria docela štíhlá.

Přestože se z fotografií zdá, že Zarring hřeší na své přednosti, kde může, známou se stala i díky svým blogům, kam přispívá vtipnými komentáři na různá témata. Kdo rozumí rusky a umí azbuku, může si počíst na jejích blozích livejournal.com nebo stihi.ru, kde se rovněž může pokochat dalšími jejími fotografiemi. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz