Záznam: Poslední rozloučení s Janem Pokorným Super.cz

Plačící Čvančarová, Schneiderová i Krainová se loučily s českým stylistou Janem Pokorným (✝39), který spáchal sebevraždu

Český svět módy, rodina a přátelé se v pražských Strašnicích rozloučili s předním stylistou Janem Pokorným (✝39), který se minulý čtvrtek rozhodl ukončit svůj život skokem z okna.

Pokorný byl hojně vyhledávaným stylistou. Mezi jeho klientelu patřila řada českých celebrit, které se s ním také přišly rozloučit. Pohřeb probíhal bez proslovů, ve smuteční síni se ale hrály Honzovy oblíbené písně.

Sebevražda stylisty Jana Pokorného (✝39) zdrtila jeho přítele. Je to neskutečně těžké, měli jsme krásný vztah

Nechyběl samozřejmě partner Jana Pokorného Martin, pro kterého byla náhlá smrt přítele obrovskou ránou. Poklonit se památce oblíbeného stylisty přišly také jeho velké kamarádky Jitka Schneiderová, Jitka Čvančarová, Jana Plodková, modelky Simona Krainová, Denisa Dvořáková, Veronika Hejlíková či Zuzana Stráská a řada dalších.

Poslední sbohem přišli dát také hudebník a model NobodyListen nebo zpěvák Norbert Peticzky, který byl první láskou Jana Pokorného, a celá řada přátel nejen z šoubyznysu. 

Saša Šeflová , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků