Eva Podzimková a Kristýna Ryška měly chvíli stejné příjmení.

Eva Podzimková a Kristýna Ryška měly chvíli stejné příjmení. Super.cz

Nevěstami byly jen týden po sobě: Dvě krásné herečky, které vystřídaly stejného manžela, nosily chvilku totožné příjmení

Sice jenom týden, ale nosily stejné příjmení. Herečky totiž vystřídaly stejného muže, scenáristu Matěje Podzimka. Kristýna si ho brala v roce 2010, rozvedli se v roce 2019. Poté se dal dohromady s herečkou Evou Josefíkovou, kterou si vzal letos v létě.

Po rozvodu se Kristýna vrátila domů, do Rožnova pod Radhoštěm, kde ji osud svedl dohromady s jejím dávným kolegou z tanečního souboru Janem Ryškou. O rok později, v září 2020 se jim narodil syn Antonín. Eva s Matějem spolu mají podobně starou dceru Lotu, teď jí je rok a půl.

V titulcích má už nové jméno: Kristýna Podzimková se po rozvodu se scenáristou, který má dítě s Evou Josefíkovou, vdala

Oba páry si řekly ANO a herečky změnily příjmení. Nyní jsou Kristýna Ryška (37) a Eva Podzimková (33). "Brali jsme se 24. června, Ryškovi týden po nás. Vzala jsem si manželovo příjmení, své rodné jsem si nenechala ani jako druhé, stejně se v něm pořád dělaly nějaké chyby," řekla Super.cz Eva, která tak se starší kolegyní nesla pár dní, než si stihla úředně změnit doklady, stejné příjmení. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků