Julia Roberts v šatech s fotkami svého kolegy

Julia Roberts v šatech s fotkami svého kolegy Profimedia.cz

Milé nebo trochu bizarní? Julia Roberts oblékla velmi neobvyklé šaty s potiskem desítek fotek George Clooneyho

Tak taková pocta by musela zahřát u srdce každého muže. George Clooney (61) byl o víkendu oceněn za přínos americké kultuře a jeho dlouholetá kamarádka Julia Roberts (55) pro tuto příležitost zvolila velmi nezvyklé šaty. Prakticky se hercem ozdobila od hlavy až k patě.

Večerní šaty, ve kterých se herečka ukázala na červeném koberci před předáváním cen Kennedyho centra, pocházejí z dílny značky Moschino a je na nich velká koláž fotografií jejího kolegy George Clooneyho. Šaty v podstatě mapují celou hercovu kariéru, od jeho začátků v Hollywoodu, přes slavnou roli v seriálu Pohotovost až po období, kdy si idol žen nechal narůst vousy.

Byla z něj paf a on z ní ještě víc, nakonec to ale nevyšlo: Matthew Perry prozradil, proč se rozešel s Julií Roberts

A bylo vidět, že si Julia svůj model velmi užívala. Během pózování rozdávala herečka, která vypadá stále skvěle, široké úsměvy a před fotostěnou pózovala tak dlouho, dokud si všichni fotografové neodnesli ten nejlepší snímek zvláštních šatů.

Julii a George pojí opravdu dlouhé přátelství. Oba se shodují na tom, že když se před lety potkali, hned si měli co říct. Jejich první setkání proběhlo v roce 2000 během natáčení filmu Dannyho parťáci. V dalších dvaadvaceti letech se vídali během práce na dalších několika filmech, naposledy si v komedii Vstupenka do ráje zahráli exmanžele, kteří se navzájem nemohou vystát. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků