Kate Winslet

Kate Winslet Profimedia.cz

Podívejte, jak vypadá Kate Winslet čtvrtstoletí po natočení Titanicu. Na začátku kariéry jí předpovídali role ‚tlustých holek‘!

Od natáčení oscarového megahitu Titanic sice uplynulo už pětadvacet let, ale její hlavní hvězda Kate Winslet (47) vypadá stále nádherně. V pondělí se objevila na společném focení ke snímku Avatar: The Way of Water v Londýně, kde vedle svých hereckých kolegů a režiséra Jamese Camerona, s nímž tak po čtvrtstoletí opět spojila síly, působila v kožených kalhotách s halenkou a sakem velmi svěžím a uvolněným dojmem.

Držitelka Oscara za snímek Předčítač, která tak v pokračování kasovního trháku rozšířila řady 'avatařího' hvězdného obsazení, se nedávno rozpovídala o tom, jak čelila otázkám ohledně své váhy a jak ji na začátku kariéry ‚zaškatulkovali‘ do rolí tlustých holek.

Sexy rusovláska, okouzlující blondýnka, ale i šedá myška z maloměsta: Mrkněte na nejlepší proměny Kate Winslet

Trojnásobná maminka se v rozhovoru pro Sunday Times nechala slyšet, se v začátcích kariéry musela vypořádávat s tvrdou kritikou. Když byla ještě studentkou, bylo jí řečeno, že bude dostávat jen role tlustých holek.

„Může to být extrémně negativní. Lidé podléhají kontrole a v mládí, kdy je člověk tak zranitelný, ještě víc,“ uvedla pro magazín s tím, že filmový průmysl se v tomto ohledu naštěstí hodně změnil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků