Eva Decastelo a Tomáš Třeštík

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík poprvé spolu ve společnosti: Zamilovanost z nich prýští

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (44) a fotograf Tomáš Třeštík jsou už pár měsíců novým párem českého showbyznysu. Dvojice svou lásku nedávno přestala skrývat a na sociálních sítích začala sdílet společné fotografie. Nyní se spolu partneři poprvé objevili ve společnosti.

Nenechali si ujít slavnostní křest charitativního kalendáře Báry Mottlové (36). Eva se s Bárou přátelí už několik let a na akci své kolegyně nemohla chybět. „Dnešní křest jsem také moderovala. Doufám, že se kalendáři bude dařit, a Báře se podaří na nemocného Jáchymka, kterému byla diagnostikována dětská mozková obrna, vybrat co nejvíce,“ svěřila se Super.cz Eva Decastelo.

Zamilovaná Eva Decastelo už svou lásku neskrývá: Podívejte se, jak jí to sluší po boku fotografa Tomáše Třeštíka

Tu doprovodil Tomáš Třeštík. „Máme dnes svoji premiéru,“ smála se moderátorka, která se od svého partnera nehnula takřka na krok. A není se čemu divit. Tomáš nešetřil polibky a na své Evě mohl oči nechat. Zamilovaná dvojice se na akci také sladila, oba partneři zvolili černobílý outfit s koženými kalhotami. A zatímco Eva poutala pozornost svým dlouhým culíkem, Tomáš na akci oblékl triko s potiskem LOVE. A nutno říct, že láska z nich opravdu prýštila. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků