Kirstie Alley podlehla následkům rakoviny.

Kirstie Alley podlehla následkům rakoviny. Profimedia.cz

V 71 letech zemřela Kirstie Alley. Hvězdě Kdopak to mluví vzala život zákeřná nemoc

Oblíbená americká herečka Kirstie Alley ve věku 71 let odešla na věčnost. Hvězda kultovní trilogie Kdopak to mluví s Johnem Travoltou nebo seriálů Na zdraví či Veroničiny svůdnosti se potají potýkala s rakovinou, která jí byla teprve nedávno diagnostikována. Zdrcující zprávu o jejím skonu oznámila její rodina.

„S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela po boji s rakovinou, která jí byla objevena teprve nedávno. Byla obklopena svou nejbližší rodinou a bojovala s velkou silou,“ stojí v prohlášení na Twitteru, na účtu samotné herečky, které na sociální síť umístily v pondělí její děti.

V koupelně jako pod vodou, v salonku jako na louce: Extravagantní sídlo slavné herečky hýří barvami

Lillie Price a William True Stevensonovi zároveň dodali, že jakkoli byla jejich maminka ikonická na obrazovce, byla ještě úžasnější matkou a babičkou. Následně poděkovali za neuvěřitelnou péči lékařů a sester v Moffitt Cancer Center a za lásku a modlitby lidí. Zároveň v těchto těžkých časech požádali o respektování soukromí.

Co mají společného herečka z komedie Kdopak to mluví a lidský Ken? Budou spolu bydlet pod jednou střechou!

Kirstie byla známá kromě své neutuchající energie a komediálního talentu také svou veřejnou podporou Donalda Trumpa v prezidentských volbách v roce 2015. Přestože ji za to většina Hollywoodu odsoudila, Kirstie neoblomně pokračovala v jeho podpoře i během následné kandidatury o pět let později. Naposledy se objevila v televizním filmu Neber mi mou dceru v roce 2020. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků