Jessica Šlégrová se rozloučila s Miss Czech Republic.

Jessica Šlégrová se rozloučila s Miss Czech Republic. Foto: archiv Miss Czech Republic

Na stupních vítězek ji neuvidíme: Jako první z 20 semifinalistek Miss Czech Republic vypadla dcera zlatého hocha z Nagana

Když se dostala mezi dvacítku semifinalistek Miss Czech Republic, byla dcera zlatého hocha z Nagana, hokejisty Jiřího Šlégra, (51) nadšená. Jessiku Šlégrovou pozvala na casting ředitelka soutěže Taťána Makarenko (33). Jess měla podporu celé rodiny, jak táty, tak maminky Kateřiny a "macechy" Lucie Šlégrové (40).

Pro třiadvacetiletou brunetku, která se živí jako kadeřnice, už bohužel soutěž skončila. Vypadla při první vyřazovací výzvě a musela se se snem stát se královnou krásy rozloučit. "Všem chci poděkovat za podporu a hezké zprávy. Moc si toho vážím. Byla to pro mě nová příležitost a zkušenost, která mi určitě něco přinesla," zazněla poslední Jessičina slova v soutěži.

Dcera Jiřího Šlégra jde ve stopách své macechy Lucie Šlégrové: Krásná Jessica se ukázala v bikinách a uspěla v soutěži krásy

Výběr desítky dívek, které se nakonec objeví ve finále, pokračuje dalšími soustředěními a výběrovými koly, kde se bude jejich počet postupně ztenčovat. "Máme půl roku soustředění a školení, pět výzev, které proběhly také loni a předloni. Po každé z nich budeme eliminovat dvě dívky. Finálová desítka s námi pak poletí na zahraniční dovolenou. Finále proběhne 13. května," řekla Super.cz Taťána Makarenko. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků