Kaley Cuoco

Kaley Cuoco Profimedia.cz

Seriálová Penny oznámila pohlaví očekávaného miminka už před dvěma měsíci, ale bříško si pořád dává na čas

Jen pár dní po oslavě svých narozenin byla herečka Kaley Cuoco (37) spatřena na čerpací stanici v kalifornském Calabasas. Představitelka Penny ze seriálu Teorie velkého třesku tankovala své SUV a v ležérním oblečení snad ani nebylo poznat, že je v očekávání svého prvního potomka.

Ačkoli byla Cuoco už dvakrát vdaná, rodinu se rozhodla založit až s hereckým kolegou Tomem Pelphreyem (40) ze seriálu Ozark, s nímž potvrdila vztah letos v květnu. Kaley se tou dobou ještě rozváděla s Karlem Cookem. Společně přitom očekávání holčičky oznámili již před téměř dvěma měsíci, ale jak už to tak u prvních těhotenství mnohdy bývá, bříško si dává docela na čas.

Penny z Teorie velkého třesku je oficiálně rozvedená. Vyjde jí to konečně s fešným hercem, jehož jméno nosí i na čepici?

Páreček se ovšem miminka nemůže dočkat a sociální sítě zásobuje fotkami a videi, kterými to dokazuje. Nedávno se například spolu vyfotili v dresech týmu amerického fotbalu New York Giants a předvedli, že svůj vlastní dres v mini velikosti má už i jejich očekávaný přírůstek.

Cuoco v minulosti randila dva roky se svým kolegou z Teorie velkého třesku Johnnym Galeckim. Po necelém půlroce od seznámení se poslední den v roce 2013 vdala za tenistu Ryana Sweetinga, ale manželství vydrželo jen rok a půl. Tři roky pak strávila v manželství s profesionálním jezdcem na koních Karlem Cookem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků