Sabina Rojková a Tomáš Smička jsou nový pár.

Sabina Rojková a Tomáš Smička jsou nový pár. Michaela Feuereislová

Chodil s Nývltovou nebo Holišovou, ona zas s Pavlem Calltou a Vincentem Navrátilem: Tohle je nový pár českého šoubyznysu

Tak tohle je variace na Melrose Place po česku. Když se na premiéře pohádky Největší dar objevil nový pár, herečka Sabina Rojková a tanečník a choreograf Tomáš Smička, první, co nás napadlo, bylo vyjmenovat další známé tváře, s nimiž tihle dva tvořili pár.

Tomáš byl dlouholetým partnerem zpěvačky Kamily Nývltové (33). Dokonce si nechali udělat společné tetování, na pažích měli každý polovinu anděla, které, když se spojily, daly dohromady celého. Poté místo v jeho srdci zaujala další zpěvačka, Hana Holišová (42). Pak našel štěstí po boku tanečnice Doroty Paulíkové. S ní má i dítě.

Vody v Ordinaci rozvíří mladá krásná sestřička: Zakouká se do zadaného

Sabina chodila s bratrem Agáty Hanychové (38), hercem Vincentem Navrátilem, s nímž se dala dohromady během natáčení. Při natáčení videoklipu ji zase okouzlil zpěvák Pavel Callta. Podle informací Super.cz se s Tomášem Smičkou dali dohromady už letos v létě. Jako oficiální pár se ve Slovanském domě objevili poprvé. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků