Brad Pitt je přísný táta.

Brad Pitt je přísný táta. Profimedia.cz

Přísní rodiče: Katy Perry neměla dětství, Brad Pitt svým malým dětem dává přednášky z historie

Ne všichni slavní rodiče rozmazlují své děti a ne všechny slavné děti byly svými rodiči rozmazlovány. Jistě, najdou se výjimky. Ovšem najdou se i takové případy, nad kterými zůstává rozum stát.

Například veleúspěšná zpěvačka Katy Perry (36) neměla podle svých slov žádné dětství. Když byla malá, nečetla se u nich doma jiná kniha než Bible a poslouchala se výhradně hudba s křesťanskými motivy, informoval pořad Nejpřísnější rodiče světa, který je k vidění na televizní stanici Spektrum. Kdyby jen její rodiče, evangeličtí misionáři, tehdy tušili, v jakých oblečcích ve stylu chytré horákyně bude jednoho dne jejich holčička vystupovat před tisíci fanoušky, nadšení by z toho jistě nebyli.

I hvězdný pár Brad Pitt (57) a Angelina Jolie (45) na své početné potomstvo aplikují přísnou výchovu. Brad prý trvá na disciplíně a děti i v tak nízkém věku poučuje o historii a umění.

To Ewa Farna (27) má zase ve smlouvě doložku, že všechna její vystoupení musí být v souladu s křesťanskými zásadami. I po dovršení plnoletosti navíc její vydělané peníze stále spravují rodiče.

Z některých nápadů a metod rodičů jde opravdu hlava kolem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků