Keke Palmer uvedla fámy o svém těhotenství na pravou míru...

Keke Palmer uvedla fámy o svém těhotenství na pravou míru... Profimedia.cz

Herečka Keke Palmer originálně oznámila první těhotenství: V televizi předvedla striptýz

Žádné sociální sítě nebo rozhovor, kde kápne božskou, ale rovnou svlékání před televizní kamerou. Přesně tak oznámila herečka Keke Palmer známá například z filmů Nene, Alice či Zlatokopky a ze seriálu Scream Queens, že je v radostném očekávání a stane se poprvé maminkou.

Devětadvacetiletá Palmer předstoupila před publikum v pořadu Sarturday Night Live, kde se poprvé ujala moderátorských povinností, ve slušivém kostýmku, který šikovně maskoval její nové tvary a začala svůj zábavný monolog.

8 slavných dam, které se ve Zlatokopkách blýskly v rolích striptérek: Takhle se v prádle vlnily u tyče

Herečka se rozpovídala o tom, že se kolem ní šíří zvěsti o tom, že je těhotná. „Chci to uvést na pravou míru,“ řekla pak odhodlaně a začala si rozepínat sako, pod nímž se opravdu nacházelo zakulacující se bříško. Publikum začalo burácet a tleskat, a když se trochu utišilo, Keke pokračovala s tím, že je špatné, když o vás někdo šíří fámy. „Ale ještě horší je, když mají pravdu,“ vtipně dodala.

„Snažila jsem se to ututlat, protože se toho děje hodně. Lidé za mnou stále chodili a gratulovali a já na to ‚Pssst, můžete přestat? Domlouváme sponzorský dar na alkohol‘,“ vtipkovala dál.

Nakonec ale pokorně dodala, že ten největší dar je, že se stane mámou, a jak moc je vděčná. Tatínkem miminka se stane její partner, rovněž herec Darius Daulton. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků