Gabriela Partyšová živí manžela milionáře. Dostává kapesné, říká

16. prosince 2010 16:32

Moderátorka Gabriela Partyšová (32), přezdívaná kvůli své popularitě "Mareš v sukních", se čtyři roky od svatby s multimilionářem Josefem Koktou (52) stala hlavním živitelem rodiny. „Přišel jsem o velké peníze na burze, nevydělávám, takže mě živí Gábina,“ přiznal Novinkám moderátorčin manžel. Vlastní sice byt za 25 miliónů, přesto musí dostávat kapesné.

„Bohužel se mi nedařilo. Je krize,“ podotýká Kokta. Situace ho donutila, aby se zbavil lukrativního bytu v centru Prahy.

„Potřebuji hotovost, abych mohl investovat. Byt má skoro 140 metrů čtverečních, je blízko Staroměstského náměstí, a tak za něj požaduji 25 miliónů. Je to velká částka, takže už čekám rok na toho správného kupce. Asi to bude cizinec, Češi takovými částkami většinou nedisponují,“ svěřil se.

Zatím proto finance potřebné na provoz domácnosti obstarává zcela paní domu Gabriela.

„Docela mi vyhovuje, že se přes den mohu věnovat tříletému synovi Kristiánovi a večer, kdy moderuji nebo točím pro televizi, je s ním zase Pepa. Děláme si legraci, že zatímco kluci jdou spát, máma nastupuje na šichtu,“ směje se Partyšová, která se po deseti letech v branži stala jakýmsi Leošem Marešem v sukních. Prakticky každý den má totiž minimálně jednu zakázku a práce jí čím dál tím víc přibývá.

David Zápal , Super.cz