Vladislav Plevčík

Vladislav Plevčík TV Nova

Tenhle kudrnáč je další posilou oblíbeného seriálu: Do Ordinace míří slovenský krasavec, kterého můžete znát z pohádky

Poslední novou postavou, která se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí po Novém roce, je Vladislav Plevčík. Do Kamenice přichází jako schopný mladý lékař Braňo, který ovšem nevyniká pouze odbornými znalostmi. Mladý herec je pro českého diváka nováčkem.

Avšak mnozí si ho mohou pamatovat z výpravné česko-slovenské pohádky Zázračný nos nebo z komedie Přes prsty.

Po krásce z Pana profesora vyvedl novou přítelkyni i otec jejich dítěte: Herec sbalil kočku z Ordinace

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,” řekl ke své postavě herec Vladislav Plevčík, který si natáčení oblíbeného seriálu užívá.

„Natáčení je zatím skvělé, je mi ctí, že jsem se stal součástí legendy jménem Ordinace v růžové zahradě 2,“ svěřil se herec, který tvůrce seriálu absolutně nadchnul na kamerových zkouškách.

Nová posila Ordinace v růžové zahradě: Hvězda komedie S tebou mě baví svět míří na obrazovky

„Věřím, že Vladislav a jeho herecký talent nadchne diváky stejně jako nás během kamerových zkoušek. Když jsme ho viděli, okamžitě nám bylo jasné, že právě on musí hrát Braňa. Na Slovensku je již Vladislav divadelní hvězdou a hádám, že se brzy stane i žádaným filmovým a televizním hercem. Třeba právě díky Ordinaci. A určitě se bude hlavně divačkám líbit,” říká k angažmá mladého Slováka kreativní producentka seriálu Simona Matásková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků