Francine Lewis si užívala pohodu v Dubaji.

Francine Lewis si užívala pohodu v Dubaji. Profimedia.cz

Hvězda britského Talentu překonala nevěru manžela i operaci prasklého silikonu. Dnes se producíruje v bikinách po Dubaji

Známá britská komička Francine Lewis, jež o sobě dala vědět v talentové show Britain's Got Talent, ví, jak nejlépe oslavit narozeniny.

Oslavu 47. narozenin si užila na pláži v Dubaji, kde zářila v mátově zelených bikinách. Sympatická komička se umí udržet ve formě, což opět dokázala před přítomnými fotografy. V plavkách nechala vyniknout svá ňadra, která si před lety nechala upravit u plastického chirurga.

V těchto plavkách ještě nikdo nebyl tak sexy. Ukrajinská herečka navlékla „boratky“ a odhalila skoro vše

Po narození dnes již dospělé dcery, byla totiž v roce 2003 se svým poprsím značně nespokojená. Silikony jí však nedělaly jen radost. Po čase jeden z nich praskl a komička skončila v nemocnici, kde podstoupila dlouhou operaci. Dnes už je naštěstí všechno v pořádku.

Emily Ratajkowski ví, jak na to. V miniaturních plavečkách předvedla hodně svůdné gesto

Francine letos pro změnu řešila trable v osobním životě. V ohrožení bylo její dvaadvacetileté manželství s otcem jejích dvou dětí Joelem Ryanem, který měl komičku údajně podvádět s přítelkyní svého nejlepšího kamaráda.

Podle Daily Mailu se do jejích rukou dostaly textové zprávy s erotickou konverzací jejího muže a zmíněné ženy. Dvojice se ale po dramatických hádkách a slovech o rozvodu přeci jen nakonec usmířila a všechny neshody hodila za hlavu na romantické dovolené v Benátkách. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků