Hailey Bieber

Hailey Bieber Profimedia.cz

Hailey Bieber odhalila vypouklé bříško: Není to miminko, ale cysta o velikosti jablka, vzkázala fanouškům

Hailey Bieber (26) se rozhodla utnout spekulace o těhotenství v jejich zárodku fotkou odhaleného bříška. Pupík se jevil trochu vypouklý, ale o požehnaný stav se nejedná, jak modelka ujistila ve svých Instastories.

„Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka,“ přiznala sledujícím diagnózu. „Nemám endometriózu ani syndrom polycystických ovarií, ale cystu na vaječníku jsem už párkrát měla, a není to žádná sranda,“ dodala.

„Není to miminko. Bolí to, svědí, je mi z toho špatně, jsem oteklá, podrážděná a emočně rozložená. Každopádně jsem si jistá, že to hodně z vás zná a pochopí. To dáme,“ vzkázala.

Snídala s manželem a začala mít příznaky mrtvice. Hailey Bieber skončila v nemocnici

Hailey i její manžel Justin (29) jsou s fanoušky sdílní ohledně svých zdravotních stavů. Letos v březnu modelku hospitalizovali s tzv. mini mrtvicí, krevní sraženinu v mozku způsobila díra v srdci, kvůli které podstoupila operaci. Naštěstí se Hailey plně zotavila a je v pořádku.

Justin zase letos v červnu vyděsil fanoušky videem, na kterém nemohl hýbat půlkou obličeje. Ta mu ochrnula v důsledku Ramsayova–Huntova syndromu. Sice kvůli tomu musel zrušit nějaké koncerty, ale zotavil se prý rychle.

Jak je na tom Justin Bieber, kterému ochrnula půlka obličeje? Zpěvákova manželka Hailey promluvila

Doufejme, že se i nyní Hailey rychle zotaví a Bieberovi budou mít zase od zdravotních problémů pokoj. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků