Veronika Arichteva a Patricie Pagáčová

Veronika Arichteva a Patricie Pagáčová Foto: Super.cz/Herminapress

Rostou jim jako z vody: Patricie Pagáčová a Veronika Arichteva se pochlubily roztomilými dětmi

Už dvanáct let Patricie Pagáčová (34) pomáhá psům z útulků k lepšímu životu. Na křtu charitativního kalendáře Psí život tak nesměla chybět s celou svou rodinou. Oblíbená herečka se pochlubila roztomilou dcerkou Bibianou, která roste jako z vody.

„Myslela jsem, že to letos s dcerou nezvládnu. Ale pak mi to bylo líto a nechtěla jsem se toho vzdát, tak jsem volala své fotografce, že to musíme v srpnu nafotit. Ona měla pět volných dnů a já dva. Takže jsem všechny ty lidi musela narvat do těch dvou termínů, ale podařilo se,“ prozradila nám Patricie, která svou dcerku Bibianu nechala během focení raději doma.

Tři měsíce Veronika Arichteva točila s manželem a o syna se starala chůva: Malý Luka to zvládal lépe než rodiče

Herečka kalendář pokřtila s dalšími známými tvářemi, které si letos stouply před objektiv. Nesměla tak chybět Tereza Brodská (55), která fotila se svým psím miláčkem. „Konrád s námi spí v posteli, létá letadlem na dovolenou, místo příkazů mu všechno vysvětluji, povídám si s ním jako normálně s člověkem,“ práskla na sebe herečka.

Na křest a také provětrat si hlavu na ledních bruslích dorazil i Milan Peroutka (33), který zase fotil se svým pejskem Hugem, a akci si nenechala ujít ani Veronika Arichteva (37), která nechala doma svého psa a vzala na křest roztomilého syna Luku, který rozdával úsměvy. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků