Zuzana Belohorcová

Zuzana Belohorcová Foto: se svolením Z. Belohorcové

Zuzana Belohorcová slaví začátek adventu na Tenerife: S rodiči si užívá v plavkách u moře

Už druhé Vánoce bude Zuzana Belohorcová (46) slavit na slunném ostrově Tenerife. Na Kanárských ostrovech, kde nyní s rodinou žije, si aktuálně užívá přítomnosti svých rodičů, se kterými vítala první advent v plavkách a na pláži.

„Užíváme se, už se chystáme zdobit stromeček a dělat výzdobu. Rodiče tady máme do 15. prosince, pak se vrací domů, protože mají novou vnučku od mojí mladší sestry. Ale jsem ráda, že je tady máme a užíváme si s nimi,“ svěřila se Super.cz Zuzana, která v plavkách na pláži předvedla fantastickou postavu.

Krásné počasí si nemůže vynachválit, a na to, že bude Vánoce trávit na pláži, už je zvyklá. „Vánoce jsou pro mě nejkrásnějším svátkem v roce, užíváme si je s dětmi. Jsme zvyklí na Vánoce v teple, jak jsme byli na Floridě dvanáct let. A i tady druhým rokem na Tenerife," prozradila Zuzana.

Dřina ve fitku se vyplácí: Zuzana Belohorcová předvedla v titěrných bikinách své dva kmínky

Na svátky se domů na rodné Slovensko nechystá, trávit je bude na španělském ostrově. „Nám vyhovuje si dát do oběda pohodu na pláži a večer si udělat pěkný Štědrý večer v kruhu rodiny. Dělám vždy pro známé koňak, také pro paní učitelky ve škole, a také peču rohlíčky, v tom pokračuji i tady,“ dodala moderátorka, která našla na Kanárech svůj druhý domov. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků